אסטתיקה דנטלית

אסטתיקה דנטלית 


לאורך כל הדורות, בני האדם נשפטו קודם כל על פי מראם. או על פי התרשמות ראשונית שהיא כמעט תמיד דרך העיניים. לפני שנים, לפני זמני הטלויזיה ואפילו העיתון או הצילום, התרשמו זו היתה יכולה להיות רק על ידי מפגש פיזי בין האנשים. אך כיום, עם כל הטכנולוגיה מסביב, נראה שכל העולם מכיר אותנו אך למרות ההתקדמות בטכנולוגיה, אנחנו עדיין שופטים את אחינו ואחיותינו דבר ראשון דרך העיניים. כולנו רוצים שההתרשמות הראשונה מאיתנו תהיה טובה וחיובית. אם זה באפליקציה של הכרויות, אם זה בראיון עבודה, אם זה בדייט ראשון או בכל מסגרת אחרת בה אנחנו רוצים לבלוט לטובה. 
 

מילת המפתח היא אסתטיקה. פנים אסטתיות. מראה אסטתי. מהם בעצם פנים אסטתיות? מה אנחנו רוצים לראות או מתוכנתים לראות? אני כמובן לא מומחה לעניין אבל אני חושב שאנחנו מתסכלים דבר ראשון על שני מרכיבים בפרצוף. על העיניים ועל הפה והשיניים. אחרי זה באה אולי הסימטריה, האף, איכות העור ועוד פרטים אחרים. העיניים הם המנורה של הגוף כתוב במקורותינו. ועם העיניים האלו אנחנו צריכים לחיות כל חיינו ושיהיו עיניים טובות.

אבל מה לגבי הפה ובעיקר השיניים? שמעתם פעם על המושג אסטתיקה דנטלית? לא? ובכן. אסטתיקה דנטלית היא בעצם אסטתיקה של הפה. כי מה הוא הפה. הוא יכול להיות ישר או עקום קצת אבל ברגע שאנחנו פותחים אותו או מחייכים מתגלות השיניים. והם בעצם המרכיב החשוב ביותר והקובע של האם הפה שלנו יפה והאם החיוך שלנו "מושך" ונעים. אסטתיקה של שיניים. כולנו מכירים את השיחות עם אנשים שאנחנו לא מכירים ואז הם מחייכים ואנחנו לוקחים צעד אחורה. בצדק או שלא בצדק זה לא משנה. כבר ההתרשמות הראשונית נפגעה. אסטתיקה של הפה היא קריטית עבורינו בכל תחומי החיים. 

מה עושים? עובדים על האסטתיקה דנטלית שלנו. האסטתיקה שיניים. מי יכול לעזור לנו? הכירו את ד"ר אבו עאמר טאלב. רופא שיניים מומחה אשר כבר בפגישתכם הראשונה יעניק לכם את הבטחון הראוי שהוא יכול לעשות עבורכם את השינוי המיוחל. אסטתיקה דנטלית משיגים עם ד"ר אבו עאמר טאלב. חפשו את ד"ר אבו עאמר טאלב ברשת, צרו קשר והתחילו לחייך. בהצלחה. 
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00