הדבקת חרסינה לשיניים

הדבקת חרסינה לשיניים הינו תחום נפוץ במיוחד ברפואת שיניים. מדובר בחומר אשר נועד לשחזר או לצפות את הצד החיצוני של השן. הדבקת חרסינה לשיניים מאפשרת לשנות את הצורה ואת הצבע של השן, כמו גם את המרווח בין השיניים. הדבקת חרסינה לשיניים מתאים במיוחד לאזור השיניים הקדמיות. כמו כן, היתרון הבולט ביותר של הדבקת חרסינה לשיניים הוא העובדה כי מדובר בשיטה אשר מחזיקה לאורך שנים רבות, ומעניקה לשן צבע טבעי, צורה אסתטית, כל זאת תוך כיסוי מלא של הפגמים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא לאסתטיקת הפה ומתמחה במגוון רחב של טיפולים שיניים וטיפולי אסתטיקה, כאשר כל הטיפולים מתבצעים על ידי טכנולוגיות מתקדמות והקפדה על החומרים והאביזרים באיכות הגבוהה ביותר. כמו כן, ד"ר אבו עאמר טאלב מעניק במרפאתו טיפולי חרסינה לשיניים, ציפוי שיניים בחרסינה ועוד.
 

רופא לאסתטיקת הפה

התפקיד העיקרי של רופא לאסתטיקת הפה הוא להעניק למטופל פתרונות אפקטיבים ומהירים לבעיות שונות בחלל הפה והשיניים, כגון שיניים שבורות, צהובות, עקומות, וכדומה אשר עלולות לפגוע בביטחון העצמי של המטופל ובאיכות חייו. תחום האסתטיקה של הפה כולל בתוכו מגוון רחב של טיפולים אשר נועדו להעניק למטופל מראה אסתטי ונעים לשיניים, כגון הלבנת שיניים, ציפוי, סתימות, טיפולי שיננית, ועוד. טיפולים אלה נועדו לשמר על המראה האסתטי, ולהימנע ממחלות ושיניים לא בריאות, ולהגיע אל חיוך אסתטי ומושלם.

חרסינה לשיניים

ציפוי של חרסינה לשיניים הינו ציפוי איכותי בעל שכבה דקה אשר מודבקת על החלק החיצוני של השן. המטרה העיקרית של תהליך זה הוא לבצע יישור אסתטי של השן, ולהעניק לה מראה אסתטי וצבע טבעי. כמו כן, מדובר בטיפול אשר יכול להיות ייעודי גם עבור סגירת רווחים לא רצויים בין השיניים, והסוואה של סוגים שונים של ליקויים.

ציפוי שיניים בחרסינה

ציפוי שיניים בחרסינה תורם למראה אסתטי של השיניים ועשוי מחומר ייחודי אשר מאפשר לדמות באופן יוצא דופן את המראה הטבעי של השן. רופאי שיניים משתמשים בציפוי זה לצורך מגוון רחב של תיקונים קוסמטיים, כל זאת בזכות המראה הטבעי אשר מקנה ציפוי החרסינה. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה למגוון רחב של טיפולי שיניים כאשר כל הטיפולים מתבצעים על ידי טכנולוגיות מתקדמות.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00