השתלות שיניים ללא כאב

הטכנולוגיה ברפואת השיניים משתפרת בכל שנה, וגם בתחום השתלות שיניים ניתן לראות שינוי משמעותי בטיפול. השינוי הבולט הוא בהפחתת הכאבים בהשתלות שיניים.

היום רופאי השיניים יכולים לבצע השתלות שיניים ללא כאב ולהפחית את הסבל של המטופלים. מטופלים רבים הסובלים מבעיות שיניים וזקוקים להשתלות לא מגיעים למרפאות בגלל החשש הגדול מהכאבים הכרוכים בטיפולים מסוג זה. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת ברפואת השיניים הקיימת היום, אפשר לבצע טיפולים מורכבים וחיוניים ללא כאבים.
 

השתלות שיניים ללא כאבים במקום שיניים תותבות

בעבר ניתן היה לראות אנשים מבוגרים עם שיניים תותבות המגבילות אותם באכילה של מאכלים קשים. היום יותר ויותר מבוגרים מחליטים לעשות השתלות שיניים ללא כאבים במקום שיניים תותבות. מלבד האסתטיקה הנפלאה שנוצרת בעקבות השתלת שיניים, המטופל לא מוגבל באכילה של מאכלים קשים ויכול למעשה לאכול כל דבר בעזרת השיניים המושתלות.

השתלות שיניים ללא ניתוח

איך מתבצעות השתלות שיניים? יש כמה דרכים לבצע השתלת שיניים ואחת מהן היא השתלות שיניים ללא ניתוח. רופא השיניים בודק את חלל הפה, מצב החניכיים והשיניים ומציע למטופל את האופציות הקיימות עבורו בנוגע להשתלת שיניים. מרפאת שיניים מקצועית מחזיקה בציוד מתקדם המאפשר השתלת שיניים ללא כאבים ומספר טיפולים יחסית קטן וחזרה מהירה לשיגרה. אם מצב השיניים שלכם הוא לא טוב ואתם מעוניינים לבצע השתלת שיניים ללא כאבים, אתם מוזמנים לפנות למרפאת טאלב אבו עאמר המקצועית ולקבוע תור לייעוץ ראשוני בנוגע להשתלות בשיניים.

השתלות שיניים ללא כאב במרפאת השיניים - טאלב אבו עאמר

מרפאת טאלב אבו עאמר נחשבת למתקדמת ביותר בנוגע להשתלות שיניים ללא כאב, וצוות המרפאה מטפל במאות מטופלים כל חודש בטיפולים מורכבים וחשובים לשיניים.

שיניים בריאות חשובות לאיכות החיים של כל אדם והזנחה של שיניים רקובות או חוסר בשיניים פוגעת בשיגרה היומית. בנוסף, השיניים הם הדבר הבולט ביותר בפה של כל אדם ולכן האסתטיקה של השיניים היא חשובה בכל גיל. חששות לגבי השתלות שיניים הן נפוצות מאוד אך ניתן להתמודד איתן עם ייעוץ וטיפול מקצועיים של רופא שיניים מוסמך. צוות מרפאת השיניים טאלב אבו עאמר, בניהולו של ד"ר אבו עאמר טאלב, ידאג שתקבלו טיפול שיניים אישי ומקצועי.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00