השתלת שיניים ללא הרמת סינוס

השתלת שיניים ללא הרמת סינוס 


אין כמו חיוך מאוזן לאוזן עם שיניים סמיטריות, אסתטיות ולבנות בכדי לפתוח דלתות בכל תחומי החיים. יחסים, עבודה וקשרים חברתיים. וההיפך הוא הנכון. אין כמו פה עם שיניים חסרות או עקומות בכדי להוריד לאותו אדם או אישה את הבטחון העצמי ל 0 ולסגור דלתות בכל תחומי החיים וחבל. מכל הניתוחים הפלסטיים שמוצעים כיום, לטעמי האישי, ניתוח התערבות במבנה השיניים והפה היא החשובה ביותר. יכול להיות לכם אף מושלם, חזה מושלם, עור מושלם אבל אם החיוך שלכם חושף שיניים עקומות או חסרות כל היתר מתבטל מיד. החיוך הוא החלון לאישיות האדם. זה אני אומר. 
 

אבל בעיקר אני מדבר מנקודת מבטו של אותו אדם או אישה שמסיבה מסוימת, גנטית, מולדת, תאונה או כל סיבה אחרת, השיניים שלהם עקומות באופן כזה שממש מוריד להם את הבטחון העצמי לרמות שפוגעות בהם נפשית ומשם הדרך קצרה לפגיעה בכל תחומי החיים.

השתלת שיניים זהו לא תהליך פשוט אך עם הטכנולוגיות והידע שנצבר בתחום, זה גם לא ניתוח לב פתוח. שאלו את ד"ר אבו עאמר טאלב שמבצע במקצועיות רבה תהליכי השתלת שיניים ללא הרמת סינוס. ולא רק השתלת שיניים ללא הרמת סינוס אלא טיפולי השתלת שיניים ללא השתלת עצם והשתלת שיניים ללא כאב. כן. כמו ששמעתם. השתלת שיניים ללא כאבים. 

כולנו הרי חוששים בנושא הכאב. מי שעבר ארוע של כאב שיניים אמיתי יודע על מה אני מדבר וזה כמעט רוב האוכלוסיה אני חושב. בזמנו, טיפולי השתלת שיניים היו מלווים בכאב גם בטיפול עצמו וגם לאחר מכן. היום כבר רופאים כמו ד"ר אבו עאמר טאלב יודעים לבצע הליך השתלת שיניים ללא כאבים. מדהים. ד"ר אבו עאמר טאלב מציע במרפאתו כאמור שינוי דרסטי בניראות פיכם ושניכם ובעקבות כך שינוי אמיתי לטובה בחייכם. השתלת שיניים ללא הרמת סינוס היא הפתרון עבורכם. צרו קשר. לא רק השתלת שיניים ללא הרמת סינוס אלא גם השתלת שיניים ללא השתלת עצם והשתלת שיניים ללא כאב. כמעט שום כאב. 

אך תחכו. אל תתמהמהו. אתם יכולים לשפר מאד את חייכם. צרו קשר עם ד"ר אבו עאמר טאלב, קיבעו תור והתחילו חיים חדשים עם חיוך מושלם. בהצלחה. 
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00