טיפולי שיניים בהרדמה כללית

טיפולי שיניים בהרדמה כללית 


האם טיפולי שיניים חייבים להיות כואבים ולא נעימים? התשובה היא בהחלט לא! טיפולי שיניים בהרדמה כללית הם דוגמא מצויינת לטיפולים שניתן לבצע אותם ללא כאב ובאופן מהיר ויעיל ביותר. כאשר מטופל נמצא תחת הרדמה כללית או טשטוש, ניתן לבצע למעשה את כל הטיפולים הרלוונטים למטופל בפעם אחת! כלומר, אם למטופל יש חורים בשיניים, חוסר בשיניים, מחלות חניכיים ובעיות אחרות, ניתן לטפל בכולן או לפחות ברובן בפעם אחת ולחסוך מהמטופל מספר ביקורים רב במרפאת השיניים.  
 

טיפולי שיניים בהרדמה לילדים

 
מלבד היכולת לבצע מספר רב של טיפולים בזמן ההרדמה, טיפולי שיניים בהרדמה מספקים פתרון מצויין לטיפול בבעיות שיניים אצל ילדים! לדוגמא, אם ילד בן 4 אשר נפל על אחת השיניים ונדרשת עקירה על מנת להוציא שן שבורה, יתכן שטיפול ללא הרדמה לא יוכל להתבצע בגלל חוסר שיתוף פעולה של הילד. הרדמה מלאה במקרה זה תאפשר לרופא השיניים לבצע טיפול יסודי ומקצועי על מנת לעקור את שן החלב השבורה ללא הפרעות שיכולות לסכן את טיב הטיפול ואף את הילד המטופל.
 
 
 

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לסובלים מחרדה דנטאלית

 
כאשר מתייחסים לטיפולי שיניים לילדים בהרדמה, חשוב לזכור כי הפחד מטיפולים אצל רופא שיניים או החרדה הדנטאלית היא מנת חלקם גם של אנשים מבוגרים. טיפולים מורכבים הדורשים עקירות, השתלות שיניים, השתלה של עצם וטיפולים נוספים, יכולים להתבצע במרפאה לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה ולחסוך מהמטופל את החששות והתחושות הלא נעימות במהלך הטיפול. 
 

איפה כדאי לבצע טיפולי שיניים ביום אחד?

 
אחת המרפאות המקצועיות ביותר לביצוע טיפולי שיניים ביום אחד היא מרפאת טאלב אבו עאמר! המרפאה מנוהלת על-ידי ד"ר טאלב אבו עאמר עם צוות מקצועי ומיומן לטיפולי שיניים מורכבים. צוות המרפאה מטפל במאות מטופלים בכל שנה מכל איזור המרכז והשפלה עם הציוד המתקדם ביותר לטיפולי שיניים. טיפולי שיניים בהרדמה כללית מומלץ לעשות רק עם הטובים ביותר, ומרפאת השיניים טאלב אבו עאמר היא הטובה ביותר לטיפול בבעיית השיניים שלכם! 
 

טיפולי שיניים בהרדמה כללית במרפאת טאלב אבו עאמר

 
מתלבטים? זה הזמן להפסיק להתלבט ולהיכנס לדף "צור קשר" באתר ולהשאיר את הפרטים שלכם! נציג יחזור אליכם בהקדם לתיאום בדיקה במרפאת השיניים של ד"ר טאלב אבו עאמר. 
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00