טיפול לשיקום הפה

אחד הדברים הראשונים שרואים אצל כל אדם הוא השיניים שלו. כשמערכת השיניים בפה נמצאת במצב של חוסר בשיניים, חורים בשיניים שלא טופלו ובדלקות חניכיים, ניתן לראות זאת מיד במבט ראשוני. האם מצב זה הוא בלתי הפיך? חניכיים ושיניים הזקוקים לטיפול לשיקום הפה יכולים להיראות מדהים ובמצב מעולה בזכות הטכנולוגיה הקיימת היום במרפאות השיניים. כלומר, גם מקרים בהם הפה הוא מזונח ובמצב לא בריא הם מקרים הפיכים. מכיוון ששיקום פה הוא טיפול מורכב ודורש עבודה על השיניים והחניכיים באיזורים רבים בפה, השיקום נעשה בהרדמה.
 

שיקום הפה בהרדמה

טיפולי פה מורכבים כמו שיקום הפה נעשים ברוב המקרים בהרדמה. שיקום הפה בהרדמה מאפשר לבצע עבור המטופל טיפול יסודי של חלל הפה ביום אחד בלבד. הטיפול יכול לכלול השתלת עצם והתקנת שתלים דנטליים.

שיקום פה על גבי שתלים

כאמור, הטכנולוגיה הקיימת היום בטיפולי השיניים מאפשרת טיפול יעיל בכדי להפוך כל פה לבריא ואסתטי. כיום אין צורך להשתמש בשיניים תותבות בזמן שהטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבצע שיקום פה על גבי שתלים. יש כמה טכניקות לשיקום פה באמצעות שתלים דנטליים וכל תחילת טיפול רופא השיניים בוחר בטכניקה המתאימה ביותר למטופל.

רופא לטיפול אנדודונטי

מתי רופא אנדודונט רלוונטי לטיפול בשיניים? במקרים של טיפולי שורש מורכבים מפנה רופא השיניים את המטופל לרופא לטיפול אנדודונטי. אנדודונט הוא מומחה לטיפולי שורש ובמקרים מסויימים יש צורך בטיפול או בחוות דעת מקצועית של רופא אנדודונט בכדי להשלים את טיפול השיניים באופן מלא ותקין.

טיפול לשיקום הפה במרפאה המקצועית של ד'ר טאלב אבו עאמר בעיר רמלה

על מנת לקבל ייעוץ מקצועי בנוגע לטיפול לשיקום הפה, ניתן לפנות למרפאת טאלב אבו עאמר. במרפאה של ד'ר אבו עאמר טאלב ניתן לבצע טיפולים לשיקום כל הפה ולהינות ממצב פה בריא ותקין. טיפולי שיקום הפה במרפאת של ד'ר טאלב אבו עאמר כוללים שתלים דנטליים, שתל עצם, שיקום פה ביום אחד עם הרדמה וטיפולים נוספים הרלוונטים למצבים מורכבים של חלל הפה. טיפולי שיניים וחניכיים מומלץ לעשות עם הטובים ביותר, ואם החלטתם להתחיל לטפל בבריאות השיניים שלכם, כדאי לכם לפנות כבר היום לקביעת פגישת ייעוץ במרפאת טאלב אבו עאמר.

 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00