כתרים דיגיטליים

כתרים דיגיטליים מאפשרים דיוק יוצא דופן, עד לרמות הקטנות ביותר, זאת באמצעות תהליך הטיפול הייחודי ויצירת הכתר אשר כולל בתוכו את האלמנט הדיגיטלי. באמצעות הקדמה הטכנולוגית כתרים דיגיטליים הינם בעלי תכונות משופרות ורמת דיוק מהגבוהות שיש. כיום, באמצעות החומרים הייחודים של כתרים דיגיטליים, ניתן לקבל תכונות פיזיקליות משופרות גם כאשר מעוניינים בשחזור אסתטי של צבע השיניים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה בעל ניסיון רב שנים אשר מתמחה בטיפולי כתרים דיגיטליים, כתרים זרקונים, התאמת כתרים בשיניים, כתרים זירקוניים ועוד, כל זאת לצד מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה מתקדמים ואיכותיים.
 

כתרים זרקונים

כתרים זרקונים שונים באופן מוחלט מן הכתרים הרגילים. כתרים אלה נחשבים לעמידים וחזקים במיוחד, ובעלי תכונות אסתטיות מתקדמות אשר הופכות את סוג כתר זה לנפוץ ומבוקש במיוחד בקרב מטופלים רבים. את סוג הכתר הזה ניתן לבצע אך ורק על ידי חריטה ממוחשבת מיוחד ובאופן המדויק ביותר. תהליך זה כמובן דורש ידע רב, מקצועיות, מיומנות והתמחות מצד הרופא המטפל.

כתרים זירקוניים

בדומה לכתרים על בסיס מתכת, כתרים זירקוניים מתאפיינים בחוזק בלתי מתפשר ובעמידות ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, כתרים מסוג זה עמידים במיוחד ואינם נוטים לשנות את הגוון שלהם לאורך השנים. כמו כן, כתר רגיל אשר מבוסס על שתי שכבות, האחת מתכת והשנייה ציפוי חרסינה, ריבוי השכבות למעשה גורם פעמים רבות לנסיגת חניכיים, לעומת זאת, כתר זירקוניה נעשה ממקשה אחת בלבד, ולכן ניתן למנוע את התופעה הזו. כמו כן, כתר זירקוניה דורש פחות שיוף של השן הטבעית, ולכן משאיר יותר מקום.

התאמת כתרים בשיניים

התאמת כתרים בשיניים תלויה קודם כל במיקום של השן אשר נפגעה. כיום, קיימים סוגים שונים ומגוונים של כתרים אשר שונים זה מזה הן מבחינת החומרים והן מבחינת האופי והתוצאות. אחד מן הדברים החשובים ביותר בנושא זה הוא בבחירת הכתר. במידה והכתר יהיה באזור קדמי ובולט, חשוב להשתמש דווקא בכתר אשר מתאפיין בתכונות אסתטיות. לעומת זאת, אם הכתר צפוי להיות בשיניים האחוריות, חשוב להשתמש בכתר בעל תכונות חזקות, עמידות זאת מכיוון שמדובר בשיניים אשר נועדו ללעיסה. מדובר בתהליך רפואי אשר דורש ידע ומקצועיות. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה למגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00