כתרי זרקוניה וחרסינה

כותרת השן יכולה להפגם מסיבות מגוונות, למשל כתוצאה מחבלה, עששת, שחיקה ועוד. זאת ניתן לשחזר ולתקן באמצעות כתרי זרקוניה וחרסינה אשר מותקנים על גבי השן ההרוסה, ומהווים תחליף מלאכותי ואיכותי לכותרת הטבעית. כתרי זרקוניה וחרסינה הינם חזקים ועמידים במיוחד ומעניקים לשן מראה אסתטי וטבעי. כתרי זרקוניה וחרסינה נחשבים לאיכותיים במיוחד, עם רמת חמצון נמוכה, והעדר תופעות ושינוי צבע החניכיים. כמו כן, כאשר מבצעים טיפול של הלבשת כתרי זרקוניה וחרסינה, חשוב להקפיד על רופא מומחה בעל ניסיון רב אשר מקפיד על איכות העבודה הגבוהה ביותר. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה אשר מציע לקהל המטופלים מגוון טיפולים וטכנולוגיות רפואיות מתקדמות בניהם כתר זרקוני, כתר אימקס, כתר מתכת, לצד היצע רחב של טיפולי אסתטיקה.
 

כתר זרקוני

כתר זרקוני שונה בהחלט מכתר רגיל, הן מבחינת החומר ממנו עשוי, הן מבחינת אופן הייצור. כתר זירקוניה מורכב ברובו ממתכת אצילה מיוחדת בשם זירקוניום. חומר זה נחשב לאיכותי במיוחד ובעל קשיות גבוהה לצד תכונות אסתטיות מהגבוהות ביותר כיום, אשר הופכת את סוג הכתר הזה לנפוץ ומבוקש במיוחד. מדובר בסוג הכתר האולטימטיבי, אשר משלב עמידות ברמה הגבוהה ביותר, ואסתטיקה יוצאת דופן. הכתר אינו משנה את צבעו לאורך השנים, אינו נשחק, ובעיקר שומר על המבנה שלו גם בתנאים הקשים ביותר. בנוסף, כתר זירקוניה הינו עמיד במיוחד לטווח של שנים ארוכות, נוח להתאמה מושלמת, ובעל מראה שקוף ואסתטי כך שקשה להבחין בין הכתר לבין השן הטבעית.

כתר אימקס

כתר אימקס הינו למעשה כתר אשר עשוי מחרסינה ונחשב כבעל מראה אסתטי וטוב במיוחד, לצד עמידות גבוהה במיוחד מפני שחיקה ושבירה. הרכבה של כתר מסוג זה דורשת התמחות לצד מקצועיות וניסיון רב, וחשוב כי התהליך יתבצע על ידי רופא מומחה בעל הכשרה מתאימה.  ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה ובעל שנים רבות של ניסיון, אשר מתמחה במגוון טיפולי שיניים רפואיים ואסתטיים ומציע לקהל המטופלים שלו את החומרים הרפואיים באיכות הגבוהה ביותר, לצד מכשור רפואי מתקדם.

כתר מתכת

כתר מתכת הינו למעשה כיסוי של השן באמצעות חומר ייחודי אשר עוזר לשן לחזור לתפקודה התקין, ומעניק לה את המראה הטבעי והצורה האסתטית בחזרה.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00