מרפאת שיניים חירום בלוד

מרפאת שיניים חירום בלוד נועדה לשרת מטופלים אשר סובלים מכאבים עזים ופתאומיים אשר לא סובלים דיחוי. מצבים בהם השיניים כואבות הן בעקבות טראומה, תאונה, או הזנחה. מרפאת שיניים חירום בלוד הינה מרפאה מקצועית אשר מציעה טיפול ללא כל דיחוי על ידי רופא שיניים מקצועי ומומחה אשר תפקידו לטפל בבעיה ולהקל על הכאב. כמו כן, ברוב המקרים הרופא אשר נמצא בתוך מרפאת שיניים חירום בלוד יכול לסייע למטופל באמצעות טיפול ראשוני, וכמובן להמליץ על המשך טיפול ראוי ומתאים בהתאם למצב הרפואי. מרפאת שיניים חירום בלוד למעשה מציע עזרה ראשונה במטרה להקל על הכאב והסבל של המטופל באופן מיידי.
 

מרפאת שיניים חירום בבת ים

חשוב להבין כי מרפאת שיניים חירום בבת ים למעשה נועדה לספק למטופל את העזרה הראשונה והחשובה ביותר, זאת על מנת להעניק טיפול ראוי והקלה מיידית בכאב. כאשר מדובר במקרי חירום חשוב להבין כי ישנה חשיבות אדירה כי הטיפול הראשוני יתבצע במהירות האפשרית, בדיוק לשם כך קיימת מרפאת שיניים חירום בבת ים. המרפאה נותנת שירות חירום למגוון מצבים קריטיים, בשעות בהם הרופא הקבוע אינו עובד, בשעות הלילה, חגים, ואף ביום כיפור. קיימים סוגים שונים של מצבי חירום, בניהם שן אשר נשברת, פציעה של הלסת ועוד. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה אשר מציע במרפאתו טיפולי חירום בעת הצורך, לצד טיפולי אסתטיקה ומגוון טיפולי שיניים.

מרפאת שיניים חירום בחולון

מרפאת שיניים חירום בחולון הינה למעשה רפואת שיניים דחופה אשר נועדה להעניק למטופל מענה מיידי לבעיה הרפואית שלו אשר גורמת ברוב המקרים לכאבים עזים ובלתי נסבלים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה ובכל ניסיון רב אשר מתמחה במגוון רחב של טיפולים שיניים וטיפולי אסתטיקה.

מרפאת שיניים חירום במרכז

מרפאת שיניים חירום במרכז מעניקה למטופלים מענה ראשוני, צילום במידת הצורך, טיפולי חירום, וכל מה שנחוץ על מנת להקל על כאבם. מדובר במגוון טיפולי חירום כגון טיפולי שורש, עקירות רגילות, עקירות כירורגיות, תיקון שיניים תותבות, הדבקה של שיניים, וכמובן מתן משככי כאבים ואנטיביוטיקה במידת הצורך. מרפאת שיניים חירום במרכז מטפלת במטופל במהירות, וללא כל עיכוב או דחייה, זאת על מנת להקל ככל הניתן על המטופל.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00