ציפוי שיניים איימקס

אין זה סוד, כי קיימים אנשים רבים שאינם מרוצים ממראה שיניהם. בין אם המדובר ברווחים גדולים מידי הקיימים בין השיניים הקדמיות, גווני צבע צהבהבים המכתימים את השיניים ותופסים את מקומו של הצבע הלבן הצחור שבו היו השיניים בעבר, זכר לטיפולי שיניים קודמים שפוגמים במראן של השיניים ומבחר גדול של בעיות דנטאליות אסתטיות שונות העלולות לפגום במראן של השיניים ובתחושתו הכללית של האדם. הבשורה הטובה היא, כי כיום, ישנה פרוצדורה יעילה ומהירה, שביכולתה לתקן פגמים מסוג זה, ולאפשר לכם לשוב וליהנות מהחיוך הזוהר, הצחור והיפה. ציפוי שיניים אימקס הוא אחד מהפתרונות המובילים בתחום ציפוי השיניים.
מהו ציפוי שיניים אימקס?
ציפוי שיניים, ככלל, מאפשר להחזיר לשיניים את המראה האסטטי, ללא צורך במתן זריקות, וללא צורך בהשחזת השיניים באופן שפוגע בהן. כך שהוא מעניק פתרון מהיר, שהוא גם נטול כאבים ונטול תהליכי החלמה. במהלך תהליך הציפוי, מודבקת קליפת חומר דקיקה על גבי השיניים המטופלות. קליפה זו מחפה על גוונה הקיים של השן ומאפשרת גם צמצום רווחים קיימים בין השיניים, אשר מפריעים למטופל מבחינה אסתטית. יש לזכור כי מדובר בהליך אסתטי המבוצע על שיניים בריאות בלבד ולא בטיפול רפואי. ציפוי שיניים אימקס הוא אחת משיטות ציפוי השיניים הנהוגות כיום בשימוש, ונחשב לאחת מהשיטות היעילות ביותר.
 
מרפאת ד"ר אבו עאמר - ציפוי שיניים אימקס
כמרפאת שיניים המקפידה להעניק למטופליה את כל הטיפולים אשר יסייעו להם להיראות (ולחוש) טוב יותר, גם מרפאת ד"ר אבו עאמר מתמחה בהליך ציפוי שיניים אימקס. צוות המרפאה המקצועי והמיומן עומד לרשות מטופלי המרפאה לאורך כל התהליך, החל בהחלטה על שיטת ציפוי השיניים המתאימה ביותר למטופל, ועד לסיומו של ציפוי שיניים אימקס (או ציפוי שיניים בשיטת ציפוי שיניים אחרת) בהצלחה. יכולתה של מרפאת ד"ר אבו עאמר לספק לכל מטופל את כלל הטיפולים הנדרשים לו, הופכת אותה למרפאת שיניים בולטת בתחומה.

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00