ציפוי שיניים למינייט

מרבית האנשים העוברים גיל מסוים, אינם מרוצים מהחיוך שלהם - יתכן שהרווחים הגדולים מידי שבין השיניים הקדמיות הם אלה המערערים את ביטחונם העצמי, הגוון הצהבהב שבו "זכו" השיניים לאחר הכתמתן במשך השנים, או, אפילו, טיפולי השיניים הישנים, אשר בוצעו בטכנולוגיות מתקדמות פחות מאלה שיש לנו כיום. מול כל אלה, ניצבת כיום פרוצדורה יעילה, שעוזרת לנו לתקן את כל הפגמים הללו, ומאפשרת למטופלים באמצעות ציפוי שיניים למינייט לשוב וליהנות מחיוך צחור וזוהר. מרפאות שיניים רבות בוחרות בשיטת ציפוי שיניים למינייט כשיטת ציפוי השיניים המועדפת, אותה הם מציעים כפתרון למטופלים במצבים של מצוקה אסתטית בשיניהם.
מהו ציפוי שיניים למינייט?
טיפולי ציפוי שיניים מאפשרים לנו להשיב לשיניהם של המטופלים שלנו את המראה האסטטי ואת הלובן. וזאת, בהליך קצר שאינו מצריך מתן זריקות, ואינו דורש את השחזת השיניים באופן שגורם להן נזק. כך שציפוי השיניים בחומרים השונים מעניק פתרון מהיר, נטול כאבים ושאינו דורש תהליכי החלמה. במהלך ציפוי השיניים, תודבק קליפה דקיקה של חומר על השיניים המטופלות. הקליפה מסתירה את הגוון הבעייתי של השן, ואף מאפשרת את צמצום הרווחים הקיימים בין שיניים קדמיות, שאף הם מפריעים, אסתטית למטופל. מדובר בהליך אסתטי שיבוצע אך ורק על שיניים בריאות ולא בטיפול רפואי שמטרתו לפתור בעיה רפואית. ציפוי שיניים למינייט הינו אחת משיטות ציפוי השיניים היעילות ביותר הנהוגות כיום בשימוש.
 
מרפאת ד"ר אבו עאמר - ציפוי שיניים למינייט
מרפאת ד"ר אבו עאמר מקפידה להעמיד לרשות מטופליה את כלל הטיפולים (רפואיים ואסתטיים) שיסייעו להם לחוש ולהיראות טוב יותר. המרפאה מתמחה בהליכי ציפוי שיניים שונים, ביניהם ציפוי שיניים למינייט. צוות המרפאה המנוסה עומד לרשות המטופלים לאורכו של כל התהליך, מהרגע של הצורך בהחלטה על גישת ציפוי השיניים ההולמת ביותר את מצבו של המטופל, ועד לסיומו המוצלח של תהליך ציפוי השיניים, בשיטת למינייט, או בשיטת ציפוי שיניים אחרת. יכולתה של המרפאה לספק לכל אחד מהמטופלים את סל הטיפולים הנדרש לו, הופכת אותה למרפאה מובילה בתחום זה.

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00