ציפויי שיניים SMILE HOLLYWOOD

השנים והגיל אינם מטיבים עם אף אחד, ועל אחת כמה וכמה, שהן אינן מטיבות עם השיניים המצויות בפה שלנו. לאורך השנים, השיניים שלנו צוברות כתמים צהבהבים, או, אפילו, מקבלות גוון שונה מבעבר, גוון שאינו מזכיר, ולו לרגע, את אותו חיוך צחור ויפה שהיה לנו כשהיינו צעירים בהרבה. טיפולי שיניים ישנים, אף הם, אינם מוסיפים למראה השיניים, וגם הם, מורידים, במידה ניכרת מביטחונו העצמי של האדם, אשר כיום, חיוכו כבר אינו צחור ובוהק כפי שהיה בעבר. מול כל הפגמים הללו, עומדת פרוצדורה אסתטית יעילה ומהירה, המאפשרת לכם לשוב ולחדש את ימיהן של שיניכם כקדם - ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD.
מהו ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD?
הטיפולים השונים שבמהלכם מצופות שיניים, הם הליכים המאפשרים לנו להחזיר לשיניהם של מטופלינו את לובנן ואת המראה האסטטי שלהן. ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD הוא הליך ציפוי שיניים קצר, אשר אינו מצריך זריקות, וגם אינו דורש השחזת השיניים בדרך שעלולה להסב להן נזק כלשהו. ציפוי השיניים בחומרים שונים מקנה למטופלים דרך פתרון מהירה ונטולת כאבים למצבים של שיניים שהוכתמו, איבדו את גוונן הלבן או מאופיינות במרווחים גדולים מידי. במהלך הטיפול, מודבק ציפוי דקיק של חומר מיוחד על השן המטופלת, כשהציפוי המודבק מסתיר את הצבע הבעייתי, ואף, במידת הצורך, מאפשר לצמצם רווחים שקיימים בין השיניים הקדמיות. ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD הוא הליך אסתטי המבוצע רק בשיניים בריאות ונחשב לאחת מדרכי ציפוי השיניים הבטוחות והיעילות ביותר הנמצאות כיום בשימוש.
 
מרפאת ד"ר אבו עאמר - ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD
עקרון פעולתה של המרפאה שלנו מקפיד להעמיד לרשות מטופלינו את סל הטיפולים (הרפואיים והאסתטיים) אשר מסייעים להם להיראות ולהרגיש טוב יותר. התמחותה של המרפאה בסוגי ציפוי שיניים שונים, אשר ביניהם גם ציפוי שיניים SMILE HOLLYWOOD, מאפשר לצוות המרפאה המיומן לעמוד לרשותם של המטופלים מרגע ההחלטה על שיטת ציפוי השיניים המתאימה ביותר למטופל ולמצבו ועד לסיום הליך ציפוי השיניים בהצלחה.

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00