רופא להשתלות דנטליות

ישנן סיבות רבות ומגוונות לבעיות חניכיים, כאשר הבעיה הנפוצה מכל היא נסיגת חניכיים. בעת נסיגת חניכיים, שורש השן נחשף, מה שיכול לגרום לכאבים עזים, ואי נוחות בפה. תופעה זו יכולה להתקיים בעקבות צחצוח שיניים שגוי או אגרסיבי מדי, העדר שמירה על הגיינת הפה, וכמובן עישון. רופא להשתלות דנטליות מתמחה בתופעות מסוג זה ומציע למטופל טיפול רפואי אשר נועד לתקן את המצב. רופא להשתלות דנטליות מתמחה למעשה בהשתלת שיניים, וצריך להיות בעל ניסיון רב בתחום. כמו כן, כאשר בוחרים רופא להשתלות דנטליות חשוב להקפיד כי מדובר ברופא אשר מחזיק בניסיון רב, ומתמחה בתחום השתלת שיניים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא להשתלות דנטליות, רופא להשתלת חניכיים ומציע טיפול השתלת שיניים לצד השתלת שיניים מהירה, כל זאת על ידי המכשור הרפואי המתקדם ביותר, והחומרים הרפואיים באיכות הגבוהה ביותר.
 

רופא להשתלת חניכיים

רופא להשתלת חניכיים הינו רופא מומחה אשר צבר ניסיון רב בתחום ההשתלות. קיימות כמה שיטות להשתלת חניכיים. ישנה שיטה אשר מתבצעת ביום אחד, ושיטה אשר מתבצעת על ידי מספר מפגשים. תהליך רפואי מסוג זה דורש מומחה להשתלת חניכיים, ואינו יכול להתבצע על ידי כל רופא שיניים. השתלת חניכיים למעשה מתבצעת במקרים בהם החניכיים נסוגים מהשיניים, ומתקיימים דימומים בלתי פוסקים.

טיפול השתלת שיניים

טיפול השתלת שיניים הפך בשנים האחרונות לטיפול נפוץ במיוחד בקרב רפואת השיניים. זאת בעקבות הקדמה הטכנולוגית והחדשנות בתחום, אשר מעניקה לכל מטופל את הטיפול המדויק, האפקטיבי והמקצועי ביותר ובזמן הקצר ביותר. כיום, רפואת השיניים מאפשרת להשלים שיניים באמצעות השתלת שיניים ושיקום הפה. ובהתאם לנתונים של ימים אלה, מדובר בתהליך רפואי בעל אחוזי הצלחה של למעלה מתשעים אחוזים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא מומחה ובעל ניסיון של שנים רבות, אשר מתמחה ומציע מגוון רחב של טיפולי שיניים וטיפולי אסתטיקה, כאשר כל הטיפולים אשר מתבצעים במרפאה הינם באמצעות טכנולוגיות מתקדמות והקפדה על החומרים והאביזרים באיכות הגבוהה ביותר.

השתלת שיניים מהירה

השתלת שיניים מהירה הינו תהליך רפואי אשר מתבצע רק לאחר בדיקה מקיפה של עצם הלסת והמצב הרפואי. מדובר בטיפול אשר מתבצע בשיטות רפואיות מתקדמות, מה שתורם לזמן החלמה מהיר יותר, ותוצאות איכותיות יותר.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00