שיקום חניכיים

מחלות חניכיים כגון נסיגת חניכיים ודלקת חניכיים הינן מחלות נפוצות במיוחד, אשר דורשות טיפול רפואי מקצועי ובמקרים מסוימים אף שיקום חניכיים. לחנייכים יש תפקיד חשוב במיוחד בתמיכה של מבנה השן, אשר שומר על בריאות ואסתטיות. זיהום אשר אינו מקבל טיפול רפואי יכול לגרור החמרה, ולפגוע ברקמת העצם, מה שמוביל לטיפולי שיקום חניכיים. טיפולי שיקום חניכיים יכולים להמנע על ידי צחצוח נכון, שמירה על הגיינת הפה, וביקור קבוע אצל השיננית. אך במקרים של מחלות חניכיים חריפות, לאחר בדיקה מקיפה ומקצועית ייתכן כי ידרשו טיפולי שיקום חניכיים אשר יתבצעו על ידי רופא לטיפולי חניכיים. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופא לטיפול שורש כמו גם רופא לטיפול חניכיים, ומציע לקהל המטופלים שלו את הטיפולים האיכותיים והמקצועיים ביותר על ידי מכשור רפואי מתקדם ואיכותי.
 

רופא לטיפולי חניכיים

רופא לטיפולי חניכיים הינו רופא אשר מתמחה בתחום זה ובעל ידע וניסיון רב. ברוב המקרים, מדובר על רופא אשר מתעסק במגוון מטופלים בגילאים שונים, ובמצבים רפואיים שונים. הטיפולים אותם מבצע הרופא המומחה הינם טיפולים כירוגיים פעמים רבות, אך לא רק. כמו כן, רופא מסוג זה מטפל בתופעות רבות כגון נסיגת חניכיים, דלקת חניכיים, ומחלות שונות אשר גורמות לפגיעה ממשית בשיניים ודורשות טיפול רפואי מקצועי ומידיי. בנוסף, רופא חניכיים אף מטפל בתחזוקה השוטפת של חניכיים, זאת על מנת לשמור על בריאות תקינה.

רופא לטיפול חניכיים

רופא לטיפול חניכיים עושה שימוש פעמים רבות בכלים כירורגיים, אך לפני כל טיפול או תחילת תהליך רפואי, על הרופא לעשות בדיקה מקיפה, צילום וכל הנדרש. מחלות חניכיים יכולות לגרום לכאבים עזים ממש כמו כאבי שיניים, ולכן דורשות טיפול מיידי על ידי איש מקצוע בעל ניסיון והתמחות.

רופא לטיפול שורש

אין ספק כי טיפולי שורש הפכו נפוצים בתחום רפואת השיניים. בעקבות כך, חשוב להקפיד כי רופא לטיפול שורש הינו רופא מתמחה בתחום ועל ניסיון רב ומקצועיות בלתי מתפשרת. טיפול רפואי אשר מתבצע על ידי רופא מוסמך יכול להבטיח תוצאות אפקטיביות, טובות, איכותיות אשר יחזיקו לאורך שנים רבות וישפרו במהירות את אסתטיקת הפה ואת המצב הרפואי של חלל הפה. ד"ר אבו עאמר טאלב הינו רופאה מומחה אשר מציע מגוון טיפולי שיניים.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00