שיקום שיניים מורכב

האם אתם מכירים את המושג הרפואי "שחיקת שיניים"? הביטוי שחיקת שיניים משמש בשפה היום יומית כפעולה הנגרמת מלחץ, אך זהו ביטוי שגור גם ברפואת השיניים. שחיקת שיניים הנמשכת לאורך שנים פוגעת באופן ישיר במערכת הפה ודורשת שיקום שיניים מורכב. איך ניתן למנוע שחיקת שיניים? בכדי לקבל ייעוץ לגבי טיפול בשחיקת שיניים צריך קודם כל לבדוק מה המצב הנוכחי של השיניים. במידה ויש צורך בטיפול מורכב בשיניים, רופא השיניים יציע למטופל את כל האפשרויות המתאימות למצב השיניים והחניכיים הנוכחי. אחת הדרכים למנוע שחיקת שיניים לטווח הארוך היא בשימוש בסד לילה קשיח או סד לילה רך. השימוש בסד יכול למנוע פגיעה בשיניים אך לא לטפל בבעיות שכבר נוצרו עקב שחיקת השיניים במשך שנים רבות.
 

שיקום קבוע

בכדי לטפל בשיניים שנפגעו משחיקת שיניים או מהזנחה של שנים רבות, ניתן לבצע שיקום קבוע לשיניים הכולל שתלים דנטליים שיוצבו בפה במקום השיניים הפגועות ויאפשרו למטופל לאכול בצורה תקינה.

שיקום שיניים תותבות

במידה ולמטופל יש שיניים תותבות שזקוקות לתיקון, ניתן היום לבצע במרפאת שיניים מקצועית שיקום שיניים תותבות. השימוש היום יומי של השיניים התותבות יכול לגרום לבלאי ולכן לעיתים יש צורך בתיקון השיניים התותבות של המטופל.

שיקום שן שבורה

נפילות ברחוב או בבית הם נפוצים בכל גיל. נפילות כאלה יכולות לגרום לשבר באחת השיניים הקדמיות ובמצב כזה יש צורך בשיקום שן שבורה. אם אתם זקוקים לשיקום שיניים שבורות או שיקום שיניים מורכב, אתם מוזמנים להגיע למרפאת טאלב אבו עאמר המקצועית ולקבל הצעת מחיר משתלמת לטיפול השיניים שלכם.

קביעת תור לשיקום שיניים מורכב במרפאת טאלב אבו עאמר

אם אתם מתלבטים האם כדאי להתחיל בתהליך של שיקום השיניים, כדאי שתפסיקו להתלבט ותקבעו תור ראשוני לייעוץ עם רופא שיניים מנוסה ומקצועי. ד'ר טאלב אבו עאמר הקים את המרפאה המקצועית שלו בעיר רמלה וצוות המרפאה מטפל בלקוחות מכל איזור השפלה והמרכז. הניסיון הרב של ד'ר אבו עאמר מאפשר למרפאה לעשות טיפולים מורכבים וייחודיים ולהתאים אותם לכל מטופל. מטופל המעוניין לשפר את מצב השיניים יכול להגיע לייעוץ ראשוני במרפאה ולקבל מידע לטיפול מקצועי ולטיפול בבעיות שיניים ובעיות חניכיים.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00