שתל עצם

מה הכי חשוב לדעת לפני שמתחילים בטיפול להשתלת שיניים? בכל תחילת תהליך של השתלת שיניים רופא השיניים בודק את מצב העצם אליה יחדירו את השן החדשה. למה חשוב לבדוק את מצב העצם? למטופלים רבים יש חוסר בעצם באיזור הלסת העליונה דבר המונע מרופא השיניים לבצע השתלת שן במקום. בכדי לפתור את הבעיה הזו, רופאי השיניים מוסיפים שתל עצם באיזור העצם החלשה או החסרה וכך מתאפשרת השתלת השן באיזור המיועד.
 

שתלים בשיניים ביום אחד

עצם חסרה היא אחת הבעיות שרופאי השיניים צריכים להתמודד איתם בטיפולי השתלות שיניים, אך בעיה נוספת ונפוצה מאוד היא החרדה של מטופלים מטיפולי השתלות שיניים.

אחת הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם חרדה מהשתלות שיניים היא באמצעות שתלים בשיניים ביום אחד. טיפול השתלת שיניים ביום אחד חוסך למטופל סבל רב וחרדהשיכולה להופיע לפני כל טיפול.

שתלים דנטליים קצרים

אחד הטיפולים המתקדמים ביותר של השנים האחרונות הוא טיפול השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים קצרים. מה היתרון בשתלים קצרים? במקרים בהם יש חוסר עצם או עצם לסת פחותה ניתן לבצע השתלות של שתלים קצרים שרוחבם גדול יותר מהשתלים הדנטליים הסטנדרטיים. מכיוון שהשתלים רחבים יותר הם מוחזקים בחניכיים בצורה יעילה ויציבה וחוסכים למטופל טיפולים של שתל עצם.

תיקון שתלים במרפאה מקצועית

שתלים הנמצאים בפה של מטופל יכולים לא להיקלט בצורה טובה. במקרים מסויימים זה קשור לגיל המטופל או למצב הפה שלו. במקרים הללו יש לבצע תיקון שתלים. אם אתם מעוניינים ייעוץ מקצועי בנוגע להשתלת שיניים או לתיקון בשתלים קיימים, אתם יכולים לפנות למרפאה המקצועית של ד'ר אבו עאמר טאלב הנמצאת בעיר רמלה.

קביעת תור לשתל עצם במרפאת השיניים טאלב אבו עאמר

לקביעת תור לייעוץ מקצועי במרפאת טאלב אבו עאמר, ניתן לפנות טלפונית או להשאיר פרטים באתר. מרפאת טאלב אבו עאמר מתמחה ברפואת חירום למטופלים ובטיפולי אסתטיקה והשתלות שיניים. צוות המרפאה משתמש בציוד המתקדם ביותר ומציע לכל מטופל מגוון טיפולים בטכנולוגיות חדישות המאפשרים לבצע את טיפולי השיניים באיכות הגבוהה ביותר. בכדי להינות משיניים בריאות וחזקות, מומלץ לפנות למרפאת טאלב אבו עאמר ולקבל טיפולים עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת היום.
 

שירותי המרפאה:

play4, play, media control, audio

לייעוץ וקביעת תור 
מלאו את הטופס 
ונחזור אליכם בהקדם

 
phone3, phone, contact, telephone, support, call


074-769-14-69

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

dr.taleb.amer@gmail.com

location4, location, map, marker, pin

מבצע יהונתן 8, רמלה, קומה ב'

clock2, clock, time, schedule

א'-ה' 09:00-13:00 \ 16:00-21:00 | ו' 09:00-13:00